Lovely Colors Hakkında

Davetiye, bir düğünün ilk izlenimidir. O düğünün nasıl olacağına dair ip uçları taşır.
Yaratıcı davetiye tasarımlarımızla, düğün atmosferinizi sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

 

Lovely Colors olarak, üç farklı davetiye seçeneği sunuyoruz.

1. Size Özel Davetiye Tasarımı:
Beğenileriniz ve istekleriniz doğrultusunda, tamamen sizi yansıtan, birbirinize duyduğunuz sevginin sıcaklığını hissettiren, daha önce hiç yapılmamış bir davetiye tasarlıyoruz.

2. Lovely Colors Özel Koleksiyonu:
Her gün bir yenisini eklediğimiz özel koleksiyonumuzdan, düğün atmosferinizi en iyi yansıtan davetiyeyi keşfedebilirsiniz.

3. Animasyonlu e-davetiye:
Uzakta yaşayan sevdiklerinize, örneğin yurt dışındakilere, kendi orijinal davetiyenizi e-mail olarak göndermeniz için videolar hazırlıyoruz. Videoların içindeki zarflara, göndermek istediğiniz her bir kişinin adını yazarak, o kişilere özel videolar oluşturuyoruz.

 

Diğer hizmetlerimiz:

Düğün Menü Tasarımı:
Düğününüzde sizi yansıtan bütünlüğü yakalamak için…
Dilerseniz tamamen el yapımı, davetiyenizle uyum içerisinde bir menü tasarlıyoruz. Dilerseniz düğün davetiyenizin seti olan menü tasarımını seçebilirsiniz.

Nikah Hediyesi:
Davetiyenizin tasarımına ve düğün atmosferine uygun nikah hediyeleri hazırlıyoruz. Çeşitli sabunlar, tohum bombası, badem şekeri, sukülentler, lip balm, kavanozda türk kahvesi, şampanya kadehi gibi farklı seçeneklerimiz mevcut. Bunların yanısıra farklı fikirlere açığız, sizler için yeni ürünler hazırlamaktan mutluluk duyarız.

Tüm Türkiye’ye ve yurt dışına gönderim yapıyoruz. Şimdiye kadar kargo gönderdiğimiz ülkeler arasında Almanya, İngiltere, Kıbrıs, Belçika, Fransa, Yunanistan, Hollanda, Katar, Amerika, İspanya bulunuyor.

Farklı dillerde davetiye hazırlayabiliriz. Şimdiye dek başta Türkçe olmak üzere, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Yunanca, Flemenkçe davetiyeler hazırladık.

Çok hızlı ve titiz bir şekilde çalışıyoruz. Davetiyenizin her aşamasında sizi bilgilendiriyoruz. Amacımız, bu zorlu ve kimi zaman stresli “düğün hazırlıkları süreci”nde sizlere emin ellerde olduğunuzu hissettirmek ve akıllarda hoş bir hatıra olarak kalmak.