• Cavide & Florian

  Cavide & Florian

  ( 8 August 2020 )

  Profesyonel ve kişiye özel destek arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Sanem hanim, son derece yetkin bir şekilde sizinle ilgilenecek ve isteklerinize cevap verecektir. Düğün davetlerimizin sonucundan ve özgün tasarımdan çok memnunuz. Baskı ve teslimat sorunsuz ve hızlıydı. Çok teşekkürler Sanem hanim!

 • Burcu & Pete

  Burcu & Pete

  ( 12.04.2020 )

  Dugun davetiyesi modelleri icin internetten arama yaparken Lovely Colors sitesindeki modelleri gorduk ve cok begendik. Sanem Hanim bu iste hem cok titiz hem de cok iyi ve zekli. Cok kisa bir surede dugun davetiyelerimizi tam da istedigimiz gibi hazirladi ve Iskocya’ya bize ulastirdi.
  Sanem, thanks very much again for your fantastic work on our wedding invites. We are very glad that we have chosen you and Lovely Colors to work with on this. Greetings from Scotland!

 • Gizem & Osman

  Gizem & Osman

  ( 30.08.2019 )

  Bir dediğimizi ikiletmeden hatta revizeye bile gerek kalmadan o kadar içimize sinen bir tasarıma imza attınız ki çok teşekkür ederiz 🙂 Davetlilerimizin de davetiyelerimizi çok orijinal bulmaları, birbirinden güzel yorumları hatta bekarların bu fikri çalmak istiyorum ben de aynısından istiyorum cümleleri ne kadar isabetli bir karar verdiğimizi doğruladı. Çok ama çok teşekkür ederiz inşallah ilerde çocuğumuzun doğum günü gibi başka etkinliklerde de davetiye olarak ilk başvuracağımız adres burası! 🙂

 • Senem & Özgür

  Senem & Özgür

  ( 24.08.2019 )

  İlişkimizi simgeleyen, bize özel bir davetiye tasarımı ararken, Sanem hanımın kişiye özel davetiyeleri ile karşılaştım. Kısa sürede kendisi ile iletişime geçip, tasarım sürecine başladık. Her aşamada bize çok yardımcı oldu. İsteklerimiz doğrultusunda yaptığı değişikliklerle tam hayalimizdeki gibi bir nikah ve düğün davetiyesi hazırladı. Ne kadar teşekkür etsek az! 🙂 Davetiyemizle uyumlu olarak hazırladığı LCV, menü kartları ve masa numaratörleri ile düğünümüz için harika bir konsept oluşturduk.

  Kendilerine özel davetiye tasarımı yaptırmak isteyen çiftlere kesinlikle Sanem hanımla çalışmalarını öneririm. Özellikle yurtdışından verilecek siparişler için gönül rahatlığıyla kendisiyle iletişime geçebilirler. Londra’da yaşadığım için davetiyeleri görerek seçme şansım olmayacaktı, ancak Sanem hanım o kadar yardımcı oldu ki her ayrıntıyı birlikte seçerek güzel tasarımlar ortaya çıkardı. En önemlisi de aramızdaki saat farkı ve mesafeye rağmen hızlı iletişim ile iki hafta gibi kısa bir sürede iki davetiye de tamamlandı ve elimize ulaştı.

  Her şey için çok teşekkürler!

 • Çiğdem & Yusuf

  Çiğdem & Yusuf

  ( 14.09.2019 )

  Lovely- Colors ‘ı internette davetiyelere bakarken gördüm, hızlıca sitesine baktığımda tam da konseptimize uygun Yunan adalarında yapılan düğün davetiyelerine bayıldım!

  Hemen Sanem Hanım ile iletişime geçtim, kendisi öncellikle hem maillere çok hızlı yanıt veriyor, hem verdiğiniz revizeleri çok hızlı yapıyor , hem de kendi icine sinmeyen birşeyi yapmıyor 🙂 Sizle bu süreçte seve seve yer alıyor, unuttuğunuz ayrıntıları hatırlatıyor, eksik kalan kısımları tamamlıyor , gerçekten kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Davetiyelerimiz basıldıktan ve teslim edildikten sonra ” tam istediğim gibi, ne eksik ne fazla” herşey konuştuğumuz gibiydi diyebilirim, hiç aksi veya beni hayal kırıklığına uğratan birşeyle karşılaşmadım, davetiyeler ve Sanem Hanım’ın destekleri için en doğru adresiniz Lovely-Colors’ olmalı! 🙂

  Sevgiler,
  Çiğdem

 • Cansu & Onur

  Cansu & Onur

  ( 08.06.2019 )

  Düğün öncesi yapacağım kınam için farklı hediyelikler ararken karşıma çıktı lovely colors 🙂

  İlk baştan beri her mailime usanmadan cevap veren Sanem hanım gerçekten mükemmel bir insan. Görmeden ısındım kendisine.
  siparişi verdikten kısa bir süre sonra siparişim  tamamlandı ve hemen elime ulaştı. Lipbalmlarımız çok güzel ve kına gecemde vermek için sabırsızlanıyorum. Herşey için teşekkür ederiz <3

 • Zeliha & Ömer

  Zeliha & Ömer

  Sanem işini sevgi dolu, saygıyla yapan ve herzaman müşterisinin isteklerini dinleyen biri. Hayalimizdeki davetiyeyi tasarlamak için en küçük isteklerimizi bile anında hayata geçiren, sabırlı ve her davetiye için ayrı emek veren biri. Haliyle calışmalarının sonucuda mükemmel oluyor.

  Davetiyeler kargo ile elimize teslim edildikten sonra nekadar iyi bir tercih yaptığımızı anladık. Davetiyelerin şekli, kalitesi, baskısı mükemmeldi; tam hayalimizdeki davetiyeye kavuşmuştuk! Sade ve bir okadar özel, yıllar geçse bile bizi herzaman mutlu edecek, el emeği güzel davetiyemiz.

  For the non Turkish speaking customers, I would like to say.. I can definitely recommend Sanem! You can easily get in touch with her and she is very quick with her responses. She is doing much more than you expect/can imagine. We were so happy with choosing her!

  Sanem, I wish you good luck in the future. I hope you will continue creating beyond expectation, beautifull (wedding)invitations. You make all the effort, mailing and texting worth it! Many thanks for all the time you put in this work. Wish you all the best!

 • Ayse & Koen

  Ayse & Koen

  ( 15.12.2018 )

  İletisim, destek, kalite, yardım ve bilgilendirme… Her şey süper!! Davetiyelerim dün elime geçti. Her şey istediğim gibi. Çok teşekkürler Lovely Colors.. Sevgiler.

 • Merve & Gökhan

  Merve & Gökhan

  ( 05.05.2018 )

  Öteden beri davetiye konusu benim için çok önemliydi, davetiyemin modern çizgide ve farklı olmasını istiyordum. Bunun için arayışa girdim fakat hazır davetiye modellerinin hiçbiri beklentilerimi karşılamıyordu ta ki Lovely-colors ile karşılaşana dek!
  Sanem Hanımın en başından beri telefondaki arkadaşça ses tonu ve tavrı, seri mailleri, özenli yaklaşımı ve titiz çalışması sonucunda hayal ettiğim gibi harika bir davetiyem oldu! Daha iyisi olamazdı!
  Tekrar bir davetiyeye ihtiyacım olsa Sanem Hanım’ dan başkasıyla çalışmazdım bu yüzden “davetiye benim için önemli” diyen herkese Lovely-colors’ ı tavsiye ederim. Çünkü O, kıskanılacak işler çıkarabilir.
  Sanem Hanım ve ekibine bolca teşekkürler!

 • Lucy & Onur

  Lucy & Onur

  ( 04.11.2017 )

  Lovely Colors’u internet üzerindeki yorumlar aracılığı ile bulduk. Klasik davetiyelerden farklı, yaratıcı ve sade bir davetiye istiyorduk. Aklımızdakileri anlattığımızda Sanem Hanım bizi gerçekten anladı ve tam olarak istediğimiz davetiyeyi tasarladı. Bu süreçte tam olarak istediğimiz davetiyeyi tasarlayana kadar çok ilgili ve alakalı davrandı. Sorunsuz ve güzel bir süreç oldu, çok teşekkür ederiz.

 • Betül & Serdar

  Betül & Serdar

  ( 07.10.2017 )

  Davetiye ve poster, çok özendiğimiz bir konu oldu. Klasik, heryerde gördüğümüz bir davetiye istemiyorduk, bize özel bir tasarımı yapabilecek biri arayışındaydık.
  Çok araştırdık: hem internette hem de arkadaşlardan.
  Yolumuz birden LovelyColors ile kesişti.
  Sanem Hanım ile yüzyüze görüşmeye ihtiyaç duymadan, sadece 1-2 telefon görüşmesi ve tamamen mesaj/mail vasıtasıyla bizim çok içimize sinen tasarımıyla güzel davetiyelerimizve posterimiz oldu!
  Kendisinin, bizi çok iyi anlayan, en hassas detayları bile düşünen, her aşamada hızlı yanıt alabildiğimiz bir yaklaşımla, müthiş bir sonuca ulaştık! Ve her aşamada en az bizim kadar özenliydi…
  Davetiye hazırlık süreci, çok iyi bir sonucun yanısıra bizim için keyif de oldu… Sanem Hanım’a çok teşekkür ediyoruz!

 • Elina & Lefteris

  Elina & Lefteris

  ( 24.06.2017 )

  I cannot thank enough Sanem and her team! I was completely disappointed with the invitation drafts that i had seen in my country,then one day-while randomly checking the internet- i bumped upon Lovely-colors. Sanem was very very helpful,she made a million changes on the design that we chose without complaining even once, she was very quick at her email responses and extremely helpful. By far the best customer service i have ever received. The invitations look absolutely amazing,they arrived on time,perfectly organized in the box and well-packed and i keep on receiving amazing comments for them. I definitely recommend Sanem and her team to everyone-even the most demanding bride. She is lovely and her work is absolutely stunning!

 • Aysel & Mathieu

  Aysel & Mathieu

  ( 29.07.2017 )

  Nous avons sollicité Sanem afin de réaliser nos faire-parts de mariage. Nous avons trouvé ses coordonnées sur www.dugun.com.

  Nous avons beaucoup apprécié travailler avec elle car elle a fait preuve d’un grand professionnalisme et a su se montrer très disponible et réactive.

  En plus d’être une personne très agréable et souriante, Sanem est dotée d’une grande créativité. Elle a su nous proposer plusieurs versions et ses conseils avisés ont été les bienvenus.

  Nous la recommandons vivement et la remercions pour le travail effectué.
  Nous ne manquerons pas de faire appel à nouveau à ses services.

  Aysel & Mathieu – Paris, France

 • Aysel & Mathieu

  Aysel & Mathieu

  ( 29.07.2017 )

  Lovely Colors organizasyonunun bilgilerini internet’te  www.dugun.com sitesinden bulduk. Sanem Hanım’la ilk görüşmelerimizi telefondan yaparak kendisine düğün davetiyelerimizin yapılması için gerekli bilgileri verdik.

  Sanem Hanım’la çalışmak bizim için büyük bir zevkti. Kendisi davetiyemizin en iyi şekilde hazırlanması için bize hep yardımcı oldu, onun önerileri ve yönlendirmeleri davetiyetimizin bizim istediğimiz gibi olmasına büyük katkıda bulundu.

  Sanem Hanım, her zaman güleryüzlü ve yapıcıydı. Kendisiyle yaptığımız karşılıklı görüşmelerimizde bizleri çok iyi yönlendirdi. Bu görüşmelerden her zaman çok memnun ayrıldık.
  Kendisini bize göstermiş olduğu yakınlık ve profesyonellik için kutlarız ve bu tip çalışmalar için Sanem Hanım’ı gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.
  Kendisiyle başka işler içinde çalışmayı arzuluyoruz.

  Aysel & Mathieu – Paris Fransa

 • Ayse & Ray

  Ayse & Ray

  ( 23/09/2016 )

  Ben Ingiltere’de yasiyorum ve dugunum Eylul 2016’da Kibris’ta oldu. Uzun suren davetiye arayisimizdan sonra dugun.com sitesinden Lovely Colours’i buldum. Sitede listelenen firmalar arasinda en fazla begendigim davetiye ornekleri Lovely Colours’daydi. Ayrica fiyat sorusturmasi yaptigimda bana ilgilendigim ornekler icin donen birtek Lovely Colours’di. Kaliplasmis ve siradan bir davetiye yerine daha farkli ve esimle beni ifade eden bir davetiyemiz olmasini istedik. Lovely Colours’in aile agaci temali davetiyesini gorur gormez kararimizi verdik. Konuklar ise davetiyemizi cok begendiler. Davetiyenin yani sira konuklarimiza ikram etmek uzere Lovely Colours’dan 4 farkli tarzda sabun siparis ettik. Hem gorunus hem de koku anlaminda sabunlar da dort dortluktu. Yurt disinda olmama ragmen Lovely Colours ile iletisim anlaminda hicbir sikinti cekmedim. Sanem Hanım her zaman dakik cevep veriyordu. Tum sorularima hassasiyetle ve aninda yanit verdi. Davetiye ve sabunlari Kibris’a gonderme asamasinda ise yine ayni hassasiyeti gostererek firma olarak tercih etmemelerine ragmen benim sectigim bir kurye sirketiyle gondermeyi kabul etti. Kurye sirketi paketi soz verdigi gibi Lovely Colours’dan gununde almadigindan Sanem Hanim elimize zamaninda ulasmasi icin paketi kargo sirketine gidip kendisi iade etti. Lovely Colours ve Sanem Hanim’a emekleri icin cok tesekkur ederiz.

 • Sinem & Chris

  Sinem & Chris

  ( 20/08/2016 )

  Bizi yansıtacak, her zaman güzel bir anı olarak hafızalarda kalacak ve bizim için özel olacak bir davetiye arayışı içindeydik. Birçok yere bakmıştık ama bir türlü içimize sinmemişti. Birçok sitedeki alternatifleri değerlendirdik ve Lovely Colors’ta karar kıldık. Sanem hanımla tanıştığımızda da ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı anladık. Müstakbel eşim Hollandalı olduğu için bu süreçte dahil olamayacak diye üzülüyordum ama Sanem hanımın süper İngilizce bilgisi sayesinde çok iyi iletişim kurduk ve hem benim hem de nişanlımın düşüncelerini değerlendirdi. Tüm isteklerimizi sabırla dinleyen, adeta bu süreçte nazımızı çeken, bizi çok iyi anlayan, her türlü isteğimizi değerlendiren ve bize değişik alternatiflerle tasarımlar sunan Sanem hanıma bir kez de bu vesile ile teşekkür etmek istiyoruz. Davetiyeler tam söz verdiği zamanda titizlikle ve adeta sevgiyle hazırlanmış şekilde elimize ulaştı. Her köşesinde bizden izler taşıyan davetiyemiz konuklarımız tarafından da çok beğenildi. Onun için size tavsiyemiz Sanem hanıma güvenin ve bu sürecin keyfini çıkarın 🙂

 • Merve & Cihan

  Merve & Cihan

  ( 24/07/2016 )

  Benim için davetiye çok önemliydi, nişanlımla hikayemizi anlatan, anılarımızı hatırlatan, baktıkça insanın içini ısıtan, Kartpostal tadında bir davetiyem olsun istiyordum.

  İnternette davetiye firmalarına bakarken lovely colors’ın kişiye özel tasarım davetiyeleri ile tanıştım.

  Tam istediğim gibi bir tasarım ortaya çıktı.
  Sanem Hanım ilk konuşmamızdan itibaren tecrübesi ve ayrıntılara verdiği önem ile stresli olacağını düşündüğüm tasarım sürecini keyifli ve heyecanlı bir sürece çevirdi. Başkaları için anlamsız olabilecek dağ silüetini bile anılarımdaki haliyle davetiyemize aktardı.

  Ben Ankara’da yaşıyorum ve Sanem Hanım ile hiç yüzyüze konuşmadık, buna rağmen ne istediğimi anlayarak davetiyemize çok güzel aktardığını söylemeliyim.

  Sanem Hanım’a ve lovely colors’a emekleriniz, ilginiz ve sabrınız için çok teşekkür ederim.

  Tüm çiftlere lovely colors’ı memnuniyetle tavsiye ederim.

 • Polen&Henning

  Polen&Henning

  ( 20/08/2016 )

  Evlilik birbirinden farkli iki insanin tüm farkliliklara ragmen bir bütün olusturmak uzun vadeli bir yola cikmasidir. Bu uzun yolda ilk adimlari atarken verilecek ilk kararlar arasinda ise tabii ki de dügün davetiyesi yer alir. Nisanlimla evlenmeye karar verdikten ve nisan törenimiz bittikten sonra ben de ilk is olarak saatlerimi internette gecirmeye basladim. Almanya’da yasagimiz icin burada icime sinen bir davetiye beyenemedim. Sonra dügün.com sayfasinda Istanbul’da kisiye özel hazirlanan davetiye hizmeti sunan bir kac kisi ile irtibata gectim ve Istanbul’da bulunacagim zaman diliminde üc ayri yerden randevu aldim.

  Nisanlim ile yolumuz ilk olarak Sanem Hanim’in cok seker ofisine düstü ve orada takili kaldik. Sanem Hanim ile görüstükten sonra diger randevulari iptal ettik. Neredeyse alti ay boyunca süren Email serüvenimizin sonunda, gecen hafta birbirinden güzel ve özenle hazirlanmis, benim icin hayatimda gördügüm en güzel davetiyeler elime gecti.

  Sanem Hanim ile calisarak bir cift olarak verilebilecek en iyi karari vermisiz. Positif enerjisi, davetiyeler hazirlanirken her adimini bizimle paylasmasi, sundugu güzel alternatif cözümler ile bizi cok memnun birakti. Davetiyelerin tasarimi, verilen el emegi, Sanem Hanim’in her türlü öneriye acik olusu zaten stresli gecen evlilik öncesi sürecini biraz daha katlanabilinir hale getiriyor.
  Sanem Hanim’a hayalimizdeki davetiyeleri gercege dönüstürdügü icin cok cok tesekkür ediyoruz.

 • Merve & Mehmet

  Merve & Mehmet

  ( 18/09/2016 )

  Dugun Davetiyesi ararken, hic bir yerde tam istedigimiz gibi bir kart bulamadik. Tam umudumuzu kesmisken, Lovely Colors’un sayfasini gorduk. Irtibata girdik, ve Sanem Hanim’ile tanistik. Ilk konusmamizda bile, bize cok rahat bir duygu verdi. Bizim isteklerimizi dinledi, hic bikmadan tam istedigimiz gibi olsun diye emek gosterdi. Her kucuk detay bizim isteklerimize gore olsun diye, cesitli modeller yapti, normalden fazla incelik gosterdi. Cok guzel bir iletisim suresi sonra, hayal ettigimizden de guzel bir davetiye ortaya cikti. Bukadar guzel olacagini beklemiyordum ama istedigimizin kat kat ustesinde bir davetiyemiz oldu Sanem hanim sayesinde.
  Herkese davetiyelerini burdan almalarina tavsiye ederim!

 • Sinem & Lamprinos

  Sinem & Lamprinos

  ( 03/09/2016 )

  Ben almanyada yaşıyorum ve hayalimdeki özel düğün davetiyesini ararken dugun.com’dan ‘Lovely Colors’ ilgimi çekti ve kısa süre sonra Sanem Hanım ile irtibata geçtim. İlk görüşmemizi skypeden yaptıkdan sonra Sanem Hanımın gayet profesionel ve güvenilir olduğunu anladım. Yurtdışında olmama rağmen kedimi tasarım süresine çok yakın hissetim ve en önemlisi bana büyük sorun gibi gözüken detaylar (üç dilde baskı ve almanyaya kargo) Sanem Hanım için hiç sorun değildi. Sanem Hanım her zaman dakik cevep veriyordu ve tecrübesinden dolayı bana çok iyi fikirler/öneriler veriyordu. Sonçdaki davetiyeler ‘Golden Corals’ belliki zevk ve sevgi ile yapılmış ve bunu Sanem Hanımın kabiliyetine bağlıyorum. Davetiyeler elime geçince çok mutlu oldum gerçekten. Burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve özel davetiye isteyen çiftelere muhakak öneriyorum ️.

 • Kübra & Erdinç

  Kübra & Erdinç

  ( 13/08/2016 )

  Davetiye konusunda çok hassas davrandık, çok fazla model baktık, çok fazlasını eleştirdik. Lovely Colors’ın modelleri ise tam istediğimiz kır düğünü havasına uygun olduğu için burayı seçtik. Sanem Hanım’la tanıştığımızda ise çok titiz ve olumlu düşüncelerle çalışan biri olduğunu zaten ilk 5 dk içinde anlamıştık. Fiyatlar size yüksek gibi görünse de tamamen verdiğiniz paranın hakkını veriyor yapılan iş diyebilirim. Sanem Hanım’ın çalışma şekli öncelikle çok iyi ve ortaya çıkan ürün çok başarılı. Hızlı bir şekilde tasarımlar tamamlandı, istediğimiz ve daha fazlası yapıldı ve hızlı bir şekilde basım işlemi gerçekleşti. Düğün hazırlıklarında tek ağrısız sürecimiz bu oldu diyebilirim. Bunun için Sanem Hanım’a gerçekten çok müteşekkiriz.

 • Nuray & Antonie

  Nuray & Antonie

  ( 18/06/2016 )

  Davetiyemizin bizi ve hikayemizi anlatan, suluboya çizim tarzi bir tasarimda olmasini istiyorduk. Birkac firmayla gorusup, tam vazgecmisken Sanem ve Lovely Colors imdadimiza yetisti. Emailler üzerinden bizi dinleyen, anlayan ve dogru zamanda dogru sekilde yönlendiren harika insan Sanem’e çok tesekkur ediyoruz. Sayesinde davetiyemiz bekledigimizden çok daha güzel oldu ve davetlilerimiz tarafindan da çok begenildi. Ayrica yurtdisina teslimati da bekledigimizden çok daha kisa sürede yaptigi için çok tesekkur ediyoruz. Sanem ve Lovely Colors “davetiyem güzel ve bize özel olsun” diyen tüm ciftler için en dogru adres. Siddetle tavsiye edilir! 🙂

 • Gülşah & Ozan

  Gülşah & Ozan

  ( 07/05/2016 )

  El emeği ve minimalistliği ile yıllar geçse de bakıp mutlu olacağımız güzel davetiyemiz. Lovely Colors’a çok çok teşekkür ediyoruz, tercih edenler eminim memnun kalacaktır.

 • Irmak & İlyas

  Irmak & İlyas

  ( 16/01/2016 )

  Kendi tasarladığımız davetiyemize yorumunu da katarak tam düşlediğimiz gibi, tüm davetlilerimizin de bayıldığı bir davetiye ortaya çıkardılar. Çok zevkli işler çıkaran lovely colors’u herkese tavsiye ederiz.

 • Neşe & Alp

  Neşe & Alp

  ( 10/10/2015 )

  Bizim bitmek bilmeyen isteklerimize karşılık sabırla, güleryüzle yardımcı olup; isteklerimiz doğrultusunda mükemmel bir tasarım davetiye hazırladı. Fiyatları kalitesine göre çok çok uygun. Özel tasarım yapmakla uğraşılmasına rağmen gününden önce teslim edildi. Sanem Hanım’a yaptıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tasarım davetiye isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • Aslı & Alpay

  Aslı & Alpay

  ( 03/10/2015 )

  Sanem hanım mükemmel bir tasarımcı. Bizi hemen yanıtladı bizim tüm isteklerimizi yerine getirdi. Baskı kalitesi, tasarımı, minik görünen ama davetiyeyi unutulmaz hale getiren detayları ve her şeyi bizim istediğimiz doğrultuda yapması ile ortaya çok güzel ve beğeni kazanan sonuç çıkarttı…
  Düğün davetiyesini benim ve verdiğimiz herkesin çok beğenmesinden sonra bekarlığa veda davetiyemi ve hediyelerimi de sanem hanım hazırladı ve davete gelen arkadaşlarım beğendiler…Özenli, titiz çalışmaları ve zamanlamaya ve ekstra tüm isteklere uyumu nedeniyle ona tam puan veriyoruz ve bu firmanın gelecek vaadeettiğini düşünüyoruz.

 • Çiğdem & Hüseyin

  Çiğdem & Hüseyin

  ( 26/09/2015 )

  Çok kısa bir süre olmasına rağmen bizleri kırmayarak ortaya mükemmel bir çıkaran Lovely Colors ekibine canı gönülden teşekkür ediyoruz.
  Özellike Sanem Hanım’ın nezaketi, samimiyeti, mükemmeliyetçiliği bile Lovely Colors ile çalışmak için yeterli sebepler aslında.
  Herkese tavsiye olunur.

 • Cansu & Mehmet

  Cansu & Mehmet

  ( 04/09/2015 )

  Lovely Colors’ı düğün.com’dan bulduk. Davetiyemizi kendimiz tasarladığımız için, baskı konusunda kendilerinden yardım istedik. Sanem Hanım bize çok yardımcı oldu, gerek numune, gerekse zamanlama konusuda her zaman sözünde durdu ve sayesinde çok güzel bir davetiyemiz oldu. Lovely Colors’a ve ilgisinden, emeğinden ötürü Sanem Hanım’a çok teşekkür ederiz.

 • Jessica & Yiğit

  Jessica & Yiğit

  ( 29/08/2015 )

  Çözüm odaklı, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunan Lovely Colors’a teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda insan ilişkilerindeki anlayışlı ve olumlu tavırları için de. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

 • Selin & Gökhan

  Selin & Gökhan

  ( 29/08/2015 )

  Birbirinden güzel tasarımlar, uyumlu kombinler arasında seçim yapmak zor olsa da, içimize sinen modeli bulmak keyifliydi.. İsteklerimize çok hızlı ve uygulanmış bir şekilde cevap almak ise gerçekten etkileyiciydi..
  Lovely Colors’a ve Sanem Hanım’a ilgisi ve çözümleri için teşekkür ederiz.

 • Satı & Turgay

  Satı & Turgay

  ( 23/08/2015 )

  Başka bir davetiyeciyle anlaşacağımız gün şans eseri Lovely Colors’u keşfettik. Kısmet böyle bir şey herhalde davetiyemiz çok içimize sindi. Sanem’in tüm süreçteki sıcaklığı ve samimiyeti, davetiye seçmekte çok zorlanan bizi o kadar rahatlattı ki … Çok teşekkür ederiz Sanem eline, emeğine, samimiyetine sağlık …
  Teşekkür ederiz Lovely Colors…

 • Emine & Cihad

  Emine & Cihad

  ( 16/08/2015 )

  Ben mesleğim gereği uzaktan idare etmek durumunda kaldım davetiye bastırma sürecini. Davetiyeler basılıp elime ulaşana kadar da birebir göremedim davetiyeleri. Bugün elime ulaştı, beklediğimden bile güzel olmuş. Sanem Hanım’a teşekkür ederim ilgisi ve yardımları için. Herkese tavsiye ederim.

 • Meltem & Alper

  Meltem & Alper

  ( 16/08/2015 )

  Baslangıçta özel bir davetiye istememiz dışında çok net bir fikrimiz yoktu. Davetiye örnekleri denizinde kaybolmuş bir haldeyken Lovely Colors ile iletişime geçtik. Lovely Colors bize özel 5 farklı model tasarladı, birkaç tanesini beğendiğimiz icin seçmemiz çok kolay olmadı ama aralarından bir tanesine bayıldık. Keyifli ve tamamen pürüzsüz bir süreç sonunda davetiyelerimiz elimize geçtiğindeki memnuniyetimizi ve mutluluğumuzu tarif edemem. Lovely Colors ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Filiz & Gökhan

  Filiz & Gökhan

  ( 15/08/2015 )

  dugun.com da bir cok firmaya mesaj attim. Gelen cevaplar arasinda Sanem Hanim’in cevabi guven verici ve netti. Gonul rahatligiyla davetiyelerimizi Lovely colors a yaptirdik. En ince ayrintisina kadar ilgilendigi ve bizi buyuk bir dertten kurtardigi icin Sanem Hanim a cok tesekkur ediyoruz.

 • Selin & Öner

  Selin & Öner

  ( 08/08/2015 )

  Davetiyelerden kargolanan pakete kadar her detayında küçük sürprizler var!! Detaylara takılan biri olarak çok etkilendiğimi belirtmeden geçemeyeceğim 🙂 Sanem Hanım inanılmaz pozitif, zevkli, becerili, ilgili. Her ayrıntısıyla içimize çok sindi davetiyelerimiz. Sizinle çalıştığımız ve tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Çok teşekkürler 🙂

 • Bahar & Oğuzhan

  Bahar & Oğuzhan

  ( 08/08/2015 )

  Lovely Colors ile davetiye arayışım sırasında tesadüfen tanıştım. Sanem hanımla görüştükten sonra diğer firmalarla görüşmelerimi sonlandırdım.
  Her konuda son derece yardımcı oldu. Hiç bir aksilik yaşamadan ve söz verdiği tarihte davetiyelerimizi teslim aldık.
  Davetiyelerin hazırlanma sürecinde göstermiş olduğu hassasiyeti paketleme ve teslim aşamasında da göstermesi takdire şayandı.
  Çok teşekkür ediyorum Sanem Hanım, tüm dostlarıma sizi öneriyorum.
  Lovely Colors ile çalışın pişman olmayın :))
  Her şey çok güzeldi…..
  Sevgiler

 • Ayşe & Mert

  Ayşe & Mert

  ( 01/08/2015 )

  Lovely colors ile bizi yansıtan, çok özel ve çok zevkli davetiyelerimiz ve menü kartlarımız oldu. İstanbul dışında yaşadığımız için Lovely Colors ekibiyle internet üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilmek çok büyük avantajdı. Sanem hanım’ın zevki, deneyimi ve işine gösterdiği özen sayesinde kendimizi güvenli ellerde hissettik. Düğün hazırlıklarımızın en kolay ve zevkli kısmı davetiye oldu. Lovely colors’i herkese gonul rahatlığıyla tavsiye ederiz.

 • Gülay & Tuna

  Gülay & Tuna

  ( 25/07/2015 )

  Lovely Colors ile dügün.com sayesinde tanıştık. Sanem hanım gerçekten işinin ehli ve en ütopik isteklere karşı bile mümkün olan en güzel tasarımı ortaya çıkarmak için emek sarf ediyor. Dizayn aşamasında, her adımda bizimle irtibata geçerek farklı renk ve şekillerdeki taslaklarını paylaşması ve anlık olarak istediğimiz değişiklikleri gerçekleştirmesi bence onun en büyük farkı. İşindeki titizliği, disiplini ve yaratıcı tasarımları sebebiyle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 • Ayşegül & Uğur

  Ayşegül & Uğur

  ( 14/06/2015 )

  İlk nişan davetiyemizi özel çok farklı yapmak için bu güzel lovely colors ı keşfettik öncelikle çok açık fikirli çok yaratıcı olduğu için teşekkür ederiz. Ve bu ortaklaşmamız düğün davetiyemizdede devam etti o kadar memnunuz ki herşeyi elleriyle tek tek yapan mükemmelliyetçi azimle bıkmadan sorularımıza cevap veren Sanem hn. Sonsuz teşekkürler… Eğer farklı yaratıcı bir davetiye düşünürseniz kesinlikle ilk düşünmeniz gereken isim

 • Kübra & Taner

  Kübra & Taner

  ( 13/06/2015 )

  Hayalini kurduğumuz bir davetiye oldu sukurler olsun . Sanem hanimla tanistigmiz gunden itibaren bize olan katkilari ve guler yuzlu yaklasimi icin tekrar tesekkur ederiz .butun calisma bittikten sonra su cumleyi herkesin ictenlikle soyleyecegine emenim LOVELY CLORSLA calismak gercekten ayricalikmis 🙂

 • Dijana & Mustafa

  Dijana & Mustafa

  ( 02/05/2015 )

  En mutlu günümüzün davetiyelerini Lovely Colors’a yaptırdığımız için çok mutluyuz. Üç farklı dilde istediğimiz davetiyeleri, Sanem hanım büyük bir itina ve titizlikle beklentilerimizin üstünde hazırladı. İyi ki sizinle birlikte çalışmışız

 • Özge & Caner

  Özge & Caner

  ( 18/04/2015 )

  Lovely Colors ile, en özel günümüzü yakınlarımıza duyurabileceğimiz davetiyemizi seçmek noktasında buluştuk. En güler yüzlü, en yardımcı, en yaratıcı, en kibar, en sevecen tavırlarıyla Sanem Hanım’ ın desteği sayesinde harika bir süreç geçirdik. Hiç bir aksilik çıkmadan, gününde ve saatinde teslimatıyla kendisinden ve ekibinden çok memnun kaldık. Biz eminiz ki, onlar ile çalışırsanız siz de pişman olmayacaksınız. 🙂

 • Elif & Mesut

  Elif & Mesut

  ( 14/03/2015 )

  Farklı modern bir davetiye arıyorduk, aradığımızı lovely colorsda bulduk. Hayatımızın sonuna kadar saklayacağımız özel bir davetiyemiz oldu. Lovely colors ekibine çok teşekkür ederiz.

yorum yaz

Gelin Damat İsmi (gerekli)

E-mail (gerekli)

Düğün Tarihi

Yorumunuz